Mikään ei ole varmempaa, kuin että ensi kesänä nuoria tyttöjä raiskataan valtavassa mittakkaavassa. Jotta raiskaajaeläin-ogelma voisi korjautua, ei missään nimessä tule puuttua, jos ei uhri ole läheinen tai tuttu.
Jos puututte aktiivisesti raiskauksiin, jatkamme "Ruosin tiellä" jolloin meno vain pahenee, eivätkä päättäjät tee mitään ongelmalle. Siksi on vain pakko "hyväksyä viattomia uhreja", jotta vielä paljon suuremmilta uhrimääriltä - ja vuosikymmenten piinalta vältytään.
Pankaa mieleen. Jos emme sekaannu, on vähintään kymmeniä lapsia raiskattu ja osa ehkä joukkoraiskattu ja tapettukin ennen heinäkuun alkua. Silloin viimeistään rikolliset päättäjät ja hyysärit jotuvat todelliseen vastuuseen, kun joutuvat uhrien läheisten silmittömän raivon kohteeksi. Vain ihme voi silloin estää vähintään yhden idioottipäätäjän kuoleman, mikä juuri vaaditaankin, että utopiamaailmassa elävä johto tajuaa kansallakin olevan oikeuksia.
Antakaa mamujen raiskata ja murhata mielin määrin, jos ei läheinen tai tuttu ole kyseessä. Vaikka se on mitä karmein, on se silti ainoa toimiva tie kääntää kehitystä Suomessa parempaan suuntaan.
ÄLKÄÄ puuttuko mammujen lapsi-raiskauksiin.
5
<50
Vastaukset
- Memhmi_Salad
On tulossa kansainvälinen raiskuukevät...
- Hklkfoi
"Pankaa mieleen. Jos emme sekaannu, on vähintään kymmeniä lapsia raiskattu ja osa ehkä joukkoraiskattu ja tapettukin ennen heinäkuun alkua."
Montas viikkoa ajattelit vain seurata sivusta?
Husu, on antanut Uuden suomen mukaan pikkuvinkin pidättää katupartiot. Mistä tämä herra osaa suomea? Oliko mamma täkäläisiä? Hän luokitteli tulokkaat kansaksi ja pääministeri on varmaan siinä kuviossa herodes tai joku muu antiikin valtion johtaja? - jaksakaanyt
Yrittäkää nyt mennä vaikka pilkille, sekin voi auttaa seksuaalifantasioihin. Ei liene ihan tervettä, jos päivät pitkät mieli askartelee seksuaalirikoksissa. Joku kevyt lääkityskin voisi auttaa ajatusten kierteeseen.
- Hagslkj
Kolu, Turunen ja Niskanen vapautuu vasta kahden vuoden kuluttua, silloin nuo kuvottavat rikolliset alkaa uusia 2 vuotiaiden vauvojen raiskauksia!
Viime vuonna syyskuun loppuun mennessä poliisin tietoon tuli 1100 lapsen seksuaalisen hyväksikäytön tapausta. Ei ole hyssyttely auttanut lapsia tässä asiassa, päinvastoin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2494514Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1232949Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit412712Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?741700Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1051543Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn161431- 511271
- 921206
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2011065- 471045