Tiedätkö yhtään hyviä "irakilainen, somali ja mustalainen" -vitsejä? Esim. että "Irakilainen, somali ja mustalainen menivät baariin. Mustalainen sanoi..." jne..
Jos tiedät tällaisia, niin laita tähän viestiketjuun!
"Irakilainen, somali ja mustalainen" -vitsejä?
38
6183
Vastaukset
- hihihihihihihih
Irakilainen, somali ja mustalainen istuivat autossa.
Kysymys: Kuka ajoi autoa?
Vastaus: Poliisi - haatajsgg
Mitä eroa somalialaisella ja keltaisella viivalla?
Keltaisen viivan yli ei saa ajaa.. - RemuJaHurr
Älkää viitsikö vitsailla tuolla tavalla.
Mustalainen on nyt väärässä ryhmässä...- 24y
Mustalaiset tekevät kylmästi päätökset rahantekoon. Usein katsoamtta
- RemuJaHurri
Miksi sanotaan laihaa somalia???
Öljytikuksi. - teebur
rasistisia vitsejä,,,,,
- dfsfss
Miten ne eroaa "suomalainen, ruotsalainen ja norjalainen" -vitseistä?
- 6576455ajsd
Pohjoismaalaiset ovat samanrotuisia ja asuvat samankaltaisessa kulttuuripiirissä keskenään. Rasismi on rotujen välistä sortoa.
- rtyertyertytyrryt
6576455ajsd kirjoitti:
Pohjoismaalaiset ovat samanrotuisia ja asuvat samankaltaisessa kulttuuripiirissä keskenään. Rasismi on rotujen välistä sortoa.
Onpa ahdasmielinen näkemys, ettei eri kulttuuripiireistä tulevat saisi kertoa vitsejä toisistaan. Ja on myös rasistista erotella ihmisiä rotuihin, kun tiedemaailma sanoo, ettei ihmisten välillä edes ole mitään rotuja.
- päivän_paras
Nuo kaikki kolme on töissä
- TÄMÄOLI
AIVAN NAPPIIN !
- AnteeksiSIAT
TÄMÄOLI kirjoitti:
AIVAN NAPPIIN !
En halunnu teitä loukata.Olette hyvin fiksuja, ja älykkäitä.
Tarkemmin aatellen, en ymmärrä, miksi noita elukkamaisia ihmisiä tulinkaan verranneeksi teidän populaatioon. OON syvästi pahoillani, ja kadun sanojani ! - päivän_paras
Myönnettäköön hyvä on, mut vitsi toi munkin oli
- Heheheheee
Mainio!
- Hihihihii
TÄMÄOLI kirjoitti:
AIVAN NAPPIIN !
Nimenomaan!
- buhahahhhaaaa
Irakilainen, somali ja mustalainen ei käyttänyt kelan etuuksia.
- buhahahhhaaaa
Irakilainen, somali ja mustalainen nostavat Suomen talouslamasta.
- Nappi.huomio
Sipilän toive vävyjä :D
- Isis_vitsi
Isispommittajan räjähdevyö pamahti liian aikaisin, ehti kuitenki sanoa:.
Allah akBUUUUMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - he-he-heh
-Pienestä kii, se on pienestä kii...
Lauloi irakilainen, kun kuselle meni. - Täältä
Vaimo oli synnyttämässä pelokkaana kaksosia. Jännitystä lisäsi se että hän oli pettänyt miestään. Ensimmäinen valkoinen poika syntyi ja isä pomppi riemusta.
Hetken kuluttua syntyi musta poika ja äidin ihmeeksi isä hurrasi. Myöhemmin isä puheli ylpeänä: Mun pojasta tulee vielä suuri johtaja!
Sillä oli jo syntyessään orja mukana!
http://rasistisetvitsit.tumblr.com - nokimunakas
Somalialainen itsemurha: lerppuAllahuuli päänyli niskaan ja reilu nielaisu ja kronks.
- jobss
Mamu lauloi Karaokekuppilassa " Olen Suomalainen " no Mustalainen meni ja lauloi "Mä jokapäivä töitä teen "
- Isisvitsejä_2
Isisiksen tapa tuunata auto:
Dynamiittipötkö pakoputkeen, ja baanalle.
Isisiksen autokaupassa mainos.
Tarjous vain tänään: Citroen C4:lla täytettynä romutustodistus kaupan päälle. - opelius
Suomalainen "kansanedustaja" ja mamu meni baariin ja "kansanedustaja" tarjosi juomat, maumu kysyi miten sinulla on varaa tarjota? No "kansanedustaja" sanoi mulla on piikki auki.
- tämäonparas
Puutteessa olevat Irakilainen ja somali löysivät urossian eli karjun. Ne alkoivat heti nussia sitä. Panivat tunnin jos toisenkin. Panivat maate kun voimat ja mällit loppuivat. Sitten paikalle hiippaili aito mustalainen. Se varasti sian ja söi sen.
- DFAGUYYUY
SUOMALAINEN LEHDISTÖ YMMÄRTÄÄ VÄÄRIN.
http://ydinjate.org/kuvat/files/ydinjate_kuva_1696_86.gif- ftydrtygt
Heh, hauska. Harmi että fingerporin piirtäjäkin on oikeasti kiihkosuvakki.
- TyöperäinenNivelrikko
Mitä sellaisia sairauksia mustalaisille ei esiinny lainkaan joita esiintyy monella valkolaisella?
- gdtrytrh
Olisko ammattitauti?
..suomessa ei ole rasismia. Mutta on ihmisiä joille musta ihminen on kummastus. Vähän kouluja käyneet paskiaiset ovat saaneet ihon värin kummastelun päähänsä.
Pakolaisissa ja näissä muslimi laumoissa on kysymys ihan toisista asioista. Tällaiset typerykset sitten tekevät siitä arvostelusta tosissaan rasismia...- stadin_kundi
Mitä lässytät? Kyse ei nimenomaan ole rasismista, eikä mustaihoinen ole mikään kummastus ollut kenellekään vuosikymmeniin. Kyse on kokemuksesta ja tiettyjen kansalaisuuksien sikailusta. Suomessa ei ole rasisteja kuin kourallinen.
somaali lauloi karaoke illassa kari Tapion kappaleen, olen Suomalainen, mustalaista alkoi moinen vituttamaan, ja Feija vetaisi seuraavaksi tepon ja Matin kappaleen mä jokapäivä töitä teen !
Late Lapista. SSSS Ry!- vitsimestari
Miksi muuten Napakympissä ei ollut koskaan yhtään mustalaista kilpailemassa?
- No kun niillä ei ole työkavereita jotka olisivat ilmoittaneet ne ohjelmaan.
Mustalaisukko seisoi rautatieasemalla ja kaupitteli kelloja. Tulipa muuan sälli ja pyysi kokeilla sopiiko kello hänen ranteeseensa. Saatuaan luvan ja kellon ranteeseen, sälli lähti kovaa vauhtia juoksemaan karkuun. Mustalaisukko puuskustti perässä pitkin asemalaituria ja huusi:
- Hai saatana. Ny männöö hyvä kello iha hankintahintaan!
Mitä tehdään kun yllätetään somali myymälävarkaissa?
- Ammutaan varoituslaukaus pään läpi. - Anonyymi
Mustalaisnuorukainen heitti rautakankea liki 100 metriä.
Tätä ihmeteltiin kovasti. Nuorimies kertoi isänsä neuvoneen, että " jos näet työkalun, heitä niin kauas kuin pystyt!"
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 654180
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺463959Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭363462Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli162863Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle342709En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142522Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102114IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm121206Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1451157- 801006