Ohikulkija kuuli naisen ”voimistuneet äänet” - poliisi keskeytti raiskauksen Kaisaniemen puistossa, hovioikeus tuomitsi kaksi vuotta vankeutta
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/201807092201063759_u0.shtml
Hovioikeus tuomitsi Mohammed Ali Kanjoun kahden vuoden vankeusrangaistukseen. Hovioikeus määräsi hänet pidettäväksi edelleen vangittuna.
Uhrilleen Kanjoun tulee korvata kivusta 200 euroa ja kärsimyksestä 3 400 euroa.
“Helsinkiläismies” Mohammed Ali Kanjou raiskasi Kaisaniemen puistossa
https://urkki.net/helsinkilaismies-mohammed-ali-kanjou-raiskasi-kaisaniemen-puistossa/
Poliisi keskeytti raiskauksen puistossa
9
472
Vastaukset
- ksjdksjd
aika rasistista keskeyttää rikastajan rikastus.
- SipilänPartalapset
Joko Sipilä pyysi mohammedin kotiinsa?
- Kotiin.päin
menolippu kotiin olis ollu se mitä hänel olis pitän antaa.
- Kovatselitykset
Voimakkaasti päihtynyt myöntää olleensa. No siinä meni sekin suvaitsevien myytti alkoholittomista mamuista. Hieman ulkona liikkuvat tuon toki myytiksi tiesivätkin.
Puolustukseksi on kuitenkin sanottava että luvattoman helposti nuoret naiset lyöttäytyvät näiden kimppaan kun kuitenkin on tiedossa että usein se mielenkiinto näillä kohdistuu vain siihen pimppaan. Ai että ihan helsinkiläismies? Ei ole suomalainen sitten tippaakaan.
- gjhdgcz
Helsingin kaupungin pitää laittaa varoituskyltit Kaisaniemen puistoon meneville kävelyteille joissa sanotaan että LÄPIKULKU YÖAIKAAN OMALLA VASTUULLA.
- Eipersujanaapuriini
Persu kiihottuu raiskausjutuista. Ilmankos Michael Penttiläkin tunnustautui persuksi.
- hlgkjqw
Varoitustaulu Kaisaniemen puistokadun alkuun ja loppuun eli YÖAIKAAN PUISTON LÄPIKULKU VAIN OMALLA VASTUULLA.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1197043Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1164811L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa624064TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a143404Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6932134Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2431520- 661388
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581378Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j531326Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise121002