Onko Suomi24 vähän kiinaan kallistunut, vai miksi tällainen ketju on olemassa yhteiskunnan alla?
Ennemmin kommunismi kuuluu huumori osastolle.
Pois tällainen kommunismiketju yhteiskunnasta
Anonyymi
4
172
Vastaukset 4
- Anonyymi
Sananvapaus kuuluu demokratiaan. Ja jos joku tuntee olevansa kommunisti, se hälle sallittakoon. Vai ahdistaako sinua kourallinen kommunisteja? Sitä paitsi jos luet ketjuja, niin ne eivät ole kommunistien aloittamia.
- Anonyymi
Bravo! Kommenttisi on kultaa!
- Anonyymi
Oikeastaan kommunismi kuuluisi alueen kidutus aliotsikoksi.
Sitä olen itsekin ihmetellyt, että miksi täällä on palsta kommareille, mutta ei natseille? Tasa-arvon mukaan pitäisi kummallekin olla omat palstat, mutta nythän on vain kommunisteille.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1722879
- 571192
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r160957- 4919
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....57917- 84810
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.173800Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e190758Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216713- 6694
- 59666
- 53657
- 67646
- 57634
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21598Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?127576Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66549Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32548- 34527
- 55518