Jos pyramidit oli energialähteitä niin olikohan ne ufojen essoja missä alieenit kävi tankkaamassa lentäviä lautasiaan? Ja työttömät alieenit notku baarin puolella tuopin ääressä kurjaa 2500 B.C.-luvun nykymenoa kätisten? Inttergalaktisesta sossusta kun ei saa rahaa edes viinaan ja kosmopolliisi on ratsannu kaikki kiljupöntöt Marsista.
Pyramidit ufojen huoltoasemia?
4
83
Vastaukset
- Anonyymi
> Jos pyramidit oli energialähteitä niin olikohan ne ufojen essoja missä alieenit kävi tankkaamassa lentäviä lautasiaan?
Ehkä ja lopulta heidän omat tyrannit päättivät mielivaltaisesti, että pitää korvata nuo jollain uudemmalla systeemillä, jotta heidän kaverit saa myytyä enemmän uusia kulkuneuvoja, noista luovuttiin mielipuolisten poliitikoiden mahtikäskyllä.Pyramidivetoiset lentoalukset verotettiin kuoliaiksi ja niiden tilalle tuli ympäristöystävällisemmät antigravitaatiovehkeet.
Materia-energiamuuntimet ovat tämän päivän ympäristöystävällistä propulsiotekniikkaa! Vaihda sinäkin!
Tai muuten...
Baarissa olleet asiakkaiden tuntosarvet nuupallaan ja lonkerot tärisseet kaataessaan lisää juomaa. Tunteet pinnassa.- Anonyymi
Kollimaattori kirjoitti:
Pyramidivetoiset lentoalukset verotettiin kuoliaiksi ja niiden tilalle tuli ympäristöystävällisemmät antigravitaatiovehkeet.
Materia-energiamuuntimet ovat tämän päivän ympäristöystävällistä propulsiotekniikkaa! Vaihda sinäkin!
Tai muuten...
Baarissa olleet asiakkaiden tuntosarvet nuupallaan ja lonkerot tärisseet kaataessaan lisää juomaa. Tunteet pinnassa.Tuo oli sitä Hatsepsuttinin vihreää siirtymää.
Halla-ahon kupolia ympäröivät paukamat ovat ulkoavaruuteen suunnattuja antenneja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs481281- 1581097
- 61977
- 8762
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli180761Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää27756Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä51741- 11739
- 346718
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti78675