Hitlerin seksielämä perverssiä?

Totta vai tarua

Mikä on totuus, Hitler oli pervertikko, makasi mm. sisarentyttärensä kanssa, ei normaalia seksiä, pissakakkaleikkejä?

7

329

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mullo

      onko mummolla pipo?

    • Höh!
      • tärkeintä.

        Kyllä sillä on aina merkitystä mitä päättäjät puuhaa yksityiselämässään, se kertoo paljon karakteerista. En usko että tulevaa maailmanhistoriaa voidaan kirjoittaa ilman analyysia Mannerheimin homoudesta ja Matti Vanhasen suhteesta uuniperunoihin.


      • Jälkipolvia kiinnostavat nimenomaan epäolennaisuudet. Muistetaanko Rooman keisari Caligulasta muuta, kuin että hän nimitti hevosensa senaattoriksi?


    • Adolf "Aatu" Hitler

      Adolf Hitler oli aseksuaali. Ei siinä paljon seksuaalisia tunteita ole jos on vihaa täynnä oleva psykopaatti. Katsoppa tyypin naamaa. Aatu näytti ainoastaa suhteellisen normaalilta kun kävi Suomessa.

    • Psyko_Anal_yysi

      http://schikelgruber.net/sexbis.html

      varmaankin tuollaiselle miehelle riitti naisia. Naisia houkuttelee miehen korkea asema riippumatta siitä, minkälainen mies muutoin saattaisi olla.

      • Titanic rauta

        Ei sillä varmaan edes seisonut. Mokomakin huumeriippuvainen hörhö. Jos joku Manstein olisi ollut Saksan ylipäällikkö niin asiat olisivat olleet hyvin vaan tämä saatanan korpraali sotki kaiken.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      22
      2401
    2. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      61
      2327
    3. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      106
      2270
    4. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1527
    5. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      238
      1522
    6. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      32
      1480
    7. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      37
      1422
    8. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      28
      1190
    9. Mitä uskot sinun

      Ja kaivattusi välillä tulevan tapahtumaan lähiaikoina
      Ikävä
      95
      1171
    10. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      20
      1156
    Aihe