Silmälasikiike Istru kerää asiakkaiden sosiaaliturvatunnukset

edunvalvojanne

Miten he voivat olla noin yksinkertaisia ja vaativat sosiaaliturvatuunuksen tietoonsa, vaikka en osta heiltä mitään tai en
ainakaan osta luotolla. Vaikka ostan heiltä vain silmien tarkastusta ( silmäLAISEN ARVOT). Minä en anna enää sosiaalitusvatunnustani millekkään kauppiailla vähiten tuonlaisille. Älkää suostuko antamaan sotua muualla minä olen saanut palvelua ilman sitäkin. Nimi ja osoitetiedot riittää.

Instru on kallein röyhkein ja huonoin. (kiertäkää kaukaa)

2

59

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lukijoille

      Haen Tarjoustalosta samanveroisia lukulaseja kuin mitä Instru myy.
      Ja siellä ei sotuja kysellä!!! Mistähän moinen ero johtuu. Ja 5/50€ ??

      • laatua haluava

        Onneksi on muita kuin Isnstu ja Silmäasema. Edustavat heikkoa ammattitaitoa, kalleimpia je kehnoja tuotteita. Myyjien omapäisyys on myös tunnusomaista.

        Sillointällöin poikkean mutta heti kertautuu ja muistuu asiat ja epämielyttävä asenne . Enkä osta niistä mitään.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      96
      4774
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      113
      3922
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      208
      3814
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      110
      2226
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      77
      1964
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      80
      1346
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      132
      1268
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      163
      1254
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1105
    10. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      512
      1093
    Aihe