Minne oikein katosi tämä Pekka Koskenkorva, joka vielä n. vuosi sitten uskalsi käydä servaamassa itse Sinivalkoisten loikkari Timo Soinin Espoon torilla ?
Koskenkorvan Youtube-tili poistettiin ja mies katosi julkisuudesta kokonaan.
Peloteltiinko mies hiljaiseksi, vai hakivatko valkotakit ?
Soinillahan on yhteyksiä CIA:han ja USA:n suurlähetystölläkin on käytössään ainakin 15 CIA:n agenttia, jotka työskentelevät USA:n suurlähetystön alaisuudessa.
Minne katosi Pekka Koskenkorva ?
sdflkjweroiu34
6
1011
Vastaukset
En tiedä.
- hähähähähähähähähäähä
Pekka Koskenkorva alkoi olla todellinen piikki rikollisten valtaapitäjiemme lihassa.
Hän oli opiskelija ja siten riippuvainen yhteiskunnan valtarakenteista.
Hänet uhkailtiin hiljaiseksi.- dfgölkertopiu243
Timo Soiniko siellä kirjoittelee ?
- hähähähähähähähähäähä
No mistäs arvasit :) ?
- Anonyymi
Onko sana hahmo:
https://www.yksityisopetus.fi/ammattitaidolla-matematiikkaa-ja-tilastotiedetta-19087
- kustako.pullossa
Ahaa, nyt ymmärrän mistä Koskenkorvan Viina tulee.
Onneksi en juo sitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1751471
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411049Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38735- 14670
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21650- 36643
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28642Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17593Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30587