Leo Frank valkoisen antisemitismin uhri!

Freestyler

Leo Frank oli perheellinen mies, joka rakasti vaimoaan ja lapsiaan kunnes valkoiset rasistit päättivät punoa juonia häntä vastaan, koska olivat kateellisia hänen menestykselleen ja sille että hän oli juutalainen. Juutalaisethan ovat usein menestyneet ja sen takia heitä kohtaan ollaan kateellisia.

Eräänä päivänä eräs nuori tyttö murhattiin ja raiskattiin. Valkoiset rasistit keksivät syyttää juutalaista tästä rikokseta, koska oikeita valkoisia rasisti murhaajia ei saatu kiinni. Sitten Leo Frank kauhistuneena syytöksistä palkkasi asianajan puolustamaan oikeuksiansa. Lopulta hänen juutalaiset ystävänsä saivat pelastettua ystävänsä Leon vankilasta. Mutta valkoiset rasistit eivät olleet tyytyväisiä, he eivät luottaneet oikeuteen, vaan he lynkkasivat viattoman Leo Frankin, jolle ei olisi koskaan voinut tulla mieleenkään mitään sellaista kuin valkoisen arjalaisen naisen raiskaaminen ja murhaaminen.

Tästä vihastuneena Leon juutalaiset ystävät perustivat ADL:n, joka on siitä päivästä lähtien kertonut totuuksia valkoisten ihmisten viharikosista!

3

336

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • oma rotu?

      Eihän juutalainen mikään rotu ole, vaikka ihmistä alempana onkin.

    • kukaan ottaa sinun sanomiasi vakavasti.
      Niin mainittakoon että Leo Frank todennäköisemmin oli syypää ja ADL on juutalaisten yli-valtaa ajava rikollisjärjestö.

    • uskomatonta!

      jonka sängyn alla vaani rabbi!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      133
      2856
    2. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      57
      1868
    3. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      95
      1832
    4. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      302
      1781
    5. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      20
      1634
    6. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      29
      1332
    7. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      29
      1299
    8. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      117
      1215
    9. Kiinteistökauppoja

      Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan
      Haapavesi
      41
      1102
    10. RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI

      Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä
      Kaste
      404
      1052
    Aihe