Ylläolevat tahot pyrkivät totaalivaientamaan maahanmuuttajien tekemät raiskaukset ja seksuaalirikokset. Näillä on kielteinen vaikutus maahanmuuttomyönteisyyteen.
Oulun järkyttävän massiiviset lapsiin kohdistuneet raiskaukset ulkomaalaisten taholta olisivat jääneet piiloon jollei kaupunginvaltuutettu Junes Lokka olisi tuonut niitä julkisuuteen. Tämä oli järkyttävä isku otsikon ryhmille.
Nyt paljastui Helsingissä yhden henkilön mahdollisesti tekemiä lapsiin kohdistuneita seksuaalisia rikoksia. Poliisi on kuulustellut kahta henkilöä ja kyseessä ovat vasta epäilyt. Kuitenkin tästä nostettiin massiiviuutisoinnit koska epäillyn luultiin olevan valkoinen kristitty mutta kohtasikin yllätys.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/b740726e-76d1-4cb3-a2a2-01914cfa3980
Epäillystä käytetään ahkerasti nimitystä "Eno" vaikka hän on nimeltään Mohammed ja kotoisin Marokosta. Uskontoaan ei tietenkään mainita mikä lienee selviö.
Kuvan yhteyteen voisi liittää miehen nimen ja se saattaisi poikia esiin uusia uhreja mutta sitä ei tehdä.
Suvakkimedian ja poliisin salaliitto!
5
62
Vastaukset
- Anonyymi
Pekka ja Pätkä kummastelivat myös aikoinaan ulkomaalaisia:
https://www.youtube.com/watch?v=b03RIY25Amo - Anonyymi
Oletko Nasu viimeaikoina käyny Pattayalla maksutytöissä, sinähän harrastat 15 vuotiata oppaita olet kertonut.
Miksi muuten Nazi kirjoittelet niin monella eri nimimerkillä ? Niin.
Monille hra salaliittoteoreetikoille Pattaya on aivan tuntematon paikka.
On henkilöitä ja jopa yhdistyksiä jotka vastustavat sinne matkailua hyvin ankarasti. He ovat niin sanottuja moralisteja jotka hyväksyvät yhdynnät kotimaassa mutta eivät ulkomailla. Se on hieman merkillistä.
Nähdäkseni peitot heiluvat joka puolella maailmaa hyvinkin ahkerasti.
Tässä kevennys niin totiseen ketjuumme:
https://www.youtube.com/watch?v=6E83tKz0ANk- Anonyymi
Natsin avaus on tapansa mukaan taasen oikein hyvää tasoa!
Vastakommentteja suvakkimedian ja poliisien puolesta ei ole näkynyt. - Anonyymi
Kun minä olin pieni meitä lapsia varoitettiin namusedistä jne itsensäpaljastajista.
Silloin Suomessa ei ollut ulkomaalaisia.
Mistä siis on kyse? Miksi vasta kun apajille tuli ulkomaalaiset asiasta revitään otsikoita lehdissä.
Muistan hyvin myös sen mitenkä kotikaupunkini yläasteen pihalla kävit samat "tojotat" hakemassa alkaen seiskaluokkalaisia tyttöjä ajelulle kaikki ne vuodet jotka olin joko yläasteella tai lukiossa joka oli samassa kompleksissa. Kuskit oli ihan paikallisia miehiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla6002136- 1081078
Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,191008Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki4887Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k101845- 79795
Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai50749Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?87727- 63715
- 65563
