Miten pitkästä ketjusta löytää tuoreimmat kommentit kätevästi käymättä koko ketjua hitaasti läpi? Joskus on tullut mielenkiintoiseen aiheeseen uusi kommentti tai uusia kommentteja, ja on todella työlästä rullata sivua alas hitaasti etsien sitä, missä kohtaa ne kommentit ovat. Uusimmat kommentithan eivät ole aina alimpana, jos on kommentoitu jotakin keskellä ketjua.
Uusimpien kommenttien löytäminen pitkistä ketjuista
4
53
Vastaukset
Uusimmat on aina merkitty vihreällä leimalla, niitä seuraten pysyt kartalla.
- Anonyymi
Tuossa on esim. ketju Pohjois-Amerikan hajaannuksesta, jossa on noin 100 viestiä. Jos tulet lukemaan tuollaista ketjua vaikkapa kun siihen on tullut 20 uutta viestiä kahden viikon aikana, kestää todella kauan hakea sieltä ketjusta päivämäärien perusteella esim. ne 28.3. jälkeen tulleet uudet viestit, ja vain aivan tuoreimmat on merkitty vihreillä. Ei hyvä. Pitäisi saada sellaiseen listamuotoon, josta näkee nopeasti ja kätevästi päivämäärät ja voi sitten klikata auki ne uudet tietyn päivämäärän jälkeen tulleeet kommentit.
- Anonyymi
Huomioni mukaan joskus on jäänyt vihreä merkki tulematta, useimmiten kuitenkin on.
- Anonyymi
Kun avaat ketjun ja haluat löytää tiettynä päivänä tulleet kommentit, niin paina Ctrl-F, jolloin avautuu ikkuna, johon voit kirjoittaa esim. 03.04. ja ko. päivän kommentit merkataan ensimmäinen ketjussa esiintyvä ruskealla ja loput keltaisella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 94934
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt54878Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61798Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa141708- 65665
- 78521
- 39498
- 40486
Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto86477Olit kyllä niin
Tunnekylmä lopussa että ei ole paluuta enää niihin rakkaudentunteisiin joita joskus koki44467