Ihanaa leijonat ihanaaa!!!
https://youtu.be/uayOq_iCS6k
🇫🇮🇫🇮🇫🇮🇫🇮🇫🇮🇫🇮🇫🇮🇫🇮🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇫🇮🇫🇮🇫🇮🇫🇮🇫🇮🇫🇮
Tiltut eivät voi käsittää mitä tapahtui!!!
11
79
Vastaukset
- Anonyymi
Tämä on ilon ja onnenpäivä!!!!
Suomi on vapautettu ryssän ikeestä!!!! Nyt on lupa kutsua putleriakin hänen oikealla nimellään: putler, MUAHAHAHAAAA
- Anonyymi
Nyt on lupa järjestää Putlerilla heitettäviä kääpiönheittokilpailuja .
Kumpi kääpiö lentää pidemmälle pyörähdystekniikalla medupelle vai putleri
- Anonyymi
Nyt olemme vihdoin OIKEA LÄNSIMAA Turkin ja Unkarin kanssa!
Kyllä tämä on niin upea tunne, että.
AALTOJA, AALTOJA, HYVÄ YLEISÖ, AALTOJA MIKA AALTOLAN KANSSA!- Anonyymi
"Nyt olemme vihdoin OIKEA LÄNSIMAA Turkin ja Unkarin kanssa!"
Tiltu on nyt erehtynyt geopolitiikalla ei tässä asiassa ole merkitystä vaan Nato sopimuksella olemme siis Naton puolustusliiton jäsen kohta .
Länsimaahan me olemme olleet aina sieltä idästä katsoen se on jo maantieteellinen fakta. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"Nyt olemme vihdoin OIKEA LÄNSIMAA Turkin ja Unkarin kanssa!"
Tiltu on nyt erehtynyt geopolitiikalla ei tässä asiassa ole merkitystä vaan Nato sopimuksella olemme siis Naton puolustusliiton jäsen kohta .
Länsimaahan me olemme olleet aina sieltä idästä katsoen se on jo maantieteellinen fakta.Minä kun ymmärsin, että me liitymme Natoon, koska haluamme olla osa länttä.
Eikö se nyt sitten niin ollutkaan?
Oletko nyt aivan varma, kumpi meistä on idempänä juuri nyt? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minä kun ymmärsin, että me liitymme Natoon, koska haluamme olla osa länttä.
Eikö se nyt sitten niin ollutkaan?
Oletko nyt aivan varma, kumpi meistä on idempänä juuri nyt?Kyllä minä ainakin olen Istanbulin pituusasteella ihan silkasta rakkaudesta uusia länsimaisia liittolaisia kohtaan.
- Anonyymi
Öö... Eikös NATO -jäsenyys ollut selvä jo toukokuussa 2022, kun Suomi jätti hakemuksen? Mitä ihmeellistä tässä nyt on?
- Anonyymi
Natoon
- Anonyymi
Nato Tiltu: "Nyt olemme vihdoin OIKEA LÄNSIMAA Turkin ja Unkarin kanssa!"
Ja minkä maan kansalainen sinä Nato Tiltunen siis olet? Et ainakaan Suomen.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 654170
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺463919Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭333416Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli162723Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle342679En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142502Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm101974IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm71117Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1441092- 80986