Koska olet niin etuoikeutettu niin Yle ei ole kiinnostunut sinun mielipiteistäsi. Mieluummin haastatellaan säälipisteitä ansaitsevia henkilöitä. Mutta rahasi kelpaa ja se otetaan sinulta, halusitpa tai et.
https://www.youtube.com/watch?v=_QAdEKELcAM&list=RDCMUC3GHsIMD-Jw7FNVmbhKZdIw&start_radio=1
Hei sinä etuoikeutettu valkoinen omistusasunnossa asuva mies - Yle syrjii sinua!
13
243
Vastaukset
- Anonyymi
Olipa täyttä asiaa.
Täältä lisää Ylen ihmeellisestä maailmasta:
https://www.verkkouutiset.fi/a/ivan-puopolo-ylelta-rahat-pois/#d9c63162- Anonyymi
Tyhmiä väitteitä salaliittouskovaisilta.
- Anonyymi
Akkavalta jyllää. Mutta sehän sopii että miehiä sorretaan! 👻
- Anonyymi
Kommentoijien puute johtunee siitä, että täällä ei omistusasunnon omistajat käy skrivaamassa. Tämä on enemmänkin köyhälistön, vuokralla ja teltoissa asujien foorumi.
- Anonyymi
No jaa. Taitaa kuitenkin johtua siitä etteivät tolkun ihmiset välitä huurupääpersujen hourailuista.
- Anonyymi
Minua sorretaan!!! 😩🤬😡
- Anonyymi
Aihe kuin aihe, on aina ensimmäisenä paikalla itkemässä joku valkoinen heteromies, jonka sieluun taas niin syrjintä sattuu.
- Anonyymi
No nyt minä ymmärrän. Minä olen uhri!
- Anonyymi
YLE syö sinun pöydässäsi ja syö hyvin ja vielä röyhtäileekin.
Minä en katso Yleä. Minä en anna palautetta Ylelle. Minä äänestän poliitikkoja, jotka ovat valmiita vaikka lopettamaan koko Ylen.
- Anonyymi
Eli äänestät persuja. Eihän muilla ole mitään Yleä vastaan. Ja persut vain haluaisivat tehdä siitä Suomen Uutisten tai MV-lehden kaltaisen yhden "totuuden" paskatuutin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eli äänestät persuja. Eihän muilla ole mitään Yleä vastaan. Ja persut vain haluaisivat tehdä siitä Suomen Uutisten tai MV-lehden kaltaisen yhden "totuuden" paskatuutin.
Sinulla on siis jotakin totuutta vastaan, arvoisa Öyhö!
- Anonyymi
Mä oksennan, ylenannan ja muutenkin pahoin voin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1856533Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto965449Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1243421Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT2433295Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat862398Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku32125Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne191776Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val481721Läppärit kahviloissa
Aika omituista nykyään, että mennään ”trendikkäästi” tekemään lämppärillä töitä kahviloihin ja viedään moneksi tunniksi471614- 981376