Mistä olette löytäneet nappikuullokkeille niitä mustia 'frotee' suojuksia? Tai mitä pehmeää materiaalia sitten lieneekin. En löydä misätän, 6 liikkeessä jo käynyt kysymässä ja kaikki myyjät pyörittelee päättään?
Luulisi että sellaisia nyt olisi kun kuullokkeitakin varmaan myydään joka pvä.
Ikävä jos turhaan napit likaantuvat vaikka kuinka ihminen pesee itseään, aina ihosta ja korvasta erittyy töhnää.
Eli jos tiedät mistä löytää noita vaihtosuojuksia kun netiset kuluneet puhki, kerro ihmeessä. Luulisi nyt parilla sentillä löytyvän jostain marketista???
mistä nappikuullkokkeiden
4
275
Vastaukset
Clas Ohlsonilla on noita. Paketissa on siniset, punaset ja mustat ja se maksaa runsaan euron. Jos ne suojat likaantuvat voit toki pestä ne. Anna vain kuivia ennen käyttöä.
- vaihtonahat hukassa
Kiitos, pitää suunnistaa sinne katsomaan kun vierailen lähikaupungissa! Kiitos vinkistä, aloin jo ihmettelemään ettei niitä saa erikseen mistään!
- johtuu
vaihtonahat hukassa kirjoitti:
Kiitos, pitää suunnistaa sinne katsomaan kun vierailen lähikaupungissa! Kiitos vinkistä, aloin jo ihmettelemään ettei niitä saa erikseen mistään!
kokonaan siitä, että suurimmassa osassa kuulokkeita tulee nykyään nuo suojat/pehmusteet mukana. No mutta hyvä että ongelma ratkesi
- Antza
Tuolla on jotain kuulokesuojia eri kokoja:
http://www.jammaa.com/kuulokkeet.php
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k2123909Vassarit kummittelee pääni sisällä joulunakin
Hetki sitten alkoi punakapina. Joulupäivään mennessä ollaan jo Lindtmanin nuoruusvuosien näytelmäkerhossa. Tapaninpäivän302364Oho, köyhyys väheni Marinin hallituskaudella
👋💥🤕 Tuonkin Marinin hallitus sössi --- Vuosien 2019–2023 sosiaaliturva- ja verotusperusteiden muutokset suhteessa h241900Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn431760Onko 65-vuotias liian vanha lähtemään rintamalle?
Suomessa reserviläisikä nousee ensi vuoden alusta 65 ikävuoteen. Jatkossa asevelvollinen kuuluu reserviin sen vuoden lop4481743Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.861595Kohuotsikoihin nousseet Aku Hirviniemi ja Mikko Leppilampi jouluna tv:ssä!
Täydellinen joulu -leffassa on iso kaarti suomalaisia näyttelijöitä. Mukana mm. Elena Leeve, Antti Luusuaniemi sekä koh201199Ex-Puoli seitsemän juontaja Anniina Valtonen yllättää - Uudessa roolissa tv:ssä!
Monen suosikki Anniina Valtonen tv:ssä! Valtonen on tuttu Ylen meteorologina, mutta hän juonsi myös Puoli seiskaa. Nyt A31995Mitä metsaman tuottaa
Törkypuhetta, ahdistusta, pahaa mieltä, riitaa, eripuraa, köyhien menestymättömien ja maattomien kurjien vähättelyä. Sit115948Korvasiko kaupunki Morkon talon?
Tän missä oli joku vesivuoto talon ulkopuolella? Vai miten saaga päättyi?7897