Personal Trainer opiskelia Tampereelta etsii harjoitus asiakasta

hartikainne

Hei!

Olen Personal Trainer opiskelia Tampereelta.
Etsin motivoitunutta harjoitus asiakasta opiskeluani varten.
Voin tehdä sinulle henkilökohtaisen kuntoilu ohjelman ja opastaa reenauksessa tärkeissä asioissa kuten esim. ravinto ja lepo.

Hyvä mahdollisuus kiinteyttää tai laskea painoa!

18

507

    Vastaukset 18

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • H-M

      Tervehdys!
      Etsitkö siis paikkakuntalaista Tampereelta, vai onko mahdollisuuksia kauempana itärajan tuntumassa asuvalla?Olen lukioikäinen opiskelija, ja asiaan perehtyneen tiedot ja taidot olisivat enemmän kuin eduksi koulun ohella kuntoiluun.

    • Lähinnä Tampereelta etsin asiakasta tai ainakin Pirkanmaalta.

    • Niin ja asiakkaan iällä 20-65 tai sukupuolella ei ole sen kummenmpaa merkitystä!
      Mitään ei joudu maksamaan! Eli nyt olis aika hyvä mahdollisuus aloittaa reenaus esim. joulun jälkeen. :)

      Suunnittelen reeni ohjelman, kokeilemme liikkeet salilla ym..

    • Tän hetkisellä painolla tai huonolla yleis kunnolla ei myöskään ole sen suurempaa haittaa! :) Hyvä haaste vaan...

    • NNNN

      Mua vois kiinnostaa. Oon ylipainoinen.. Oon kuntoillut hyvällä ja huonolla menestyksellä.. Nyt on taas tsemmi kadoksissa. Oletko ilmeisesti mies? Sali missä käyn et luultavasti pääse sinne vai käytkö itse sellasella salilla missä voi maksaa kertamaksuna?

      • Terve!
        Olen mies.
        Käyn yhdellä salilla Tampereella enimmäkseen. Sinne voi maksaa kerta maksulla eikä tarvi liittyä mihinkään.

        Niin toivon mukaan asut Pirkanmaalla?
        Pystytkö ottamaan muhun yhteyttä privana jotenkin niin jutellaan asiasta tarkemmin?


    • p9l0

      Kiinnostaa, mutta ikä "ei riitä"-..-.

    • Riippuu minkä ikäinen olet? Mut paikka olis vielä vapaana!

    • jellona91

      Itselläkin vois olla tarvetta "pienelle" avulle esim. saliohjelman sun muiden kanssa. Kokemusta kun näistä jutuista ei ole yhtään. Ja joulun jälkeen olis tarkoitus salille suunnata.

      Ja itseasiassa mietin, että onko kaksi harjoitusasiakasta jo liikaa? Kaverin kanssa kun ollaan näitä salijuttuja yhdessä aloittamassa, niin arvelisin että hänkin neuvoja ja opastusta kaipaisi. Ikää löytyy meiltä siis 20 ja 19 vuotta (pian 21 ja 20, eli ikävaatimuskin täyttyisi :D) ja tarkennukseksi sanon vielä että naisia ollaan molemmat. Ja asumme ihan Pirkanmaalla kumpikin (Nokia ja Tampere).

      Ilmoittele jos onnistuu, samat tavoitteet meillä kaverin kanssa on eli varsinaisesti kahta erillistä ohjelmaa tuskin tarvitsisi alkaa suunnittelemaan tms.. :)

      • Hyvä, jos kiinnostusta löytyy. Mut otatko muhun yhteyttä jotenkin privana. Niin sovitaan miten saadaan homma alulle? Juu kyllä tolla iällä salille jo pääsee. :)


    • Herätys kuntoilijat!

      Nyt kinkun sulatteluun...
      Tarviitko reenaus apua?

      Henkilökohtainen reeni ohjelma, ruokavalio, ohjeistus, ohjelman läpi käyminen ym.
      Kaikki ilmaiseksi!!

      Rohkeasti yhteys meikäläiseen!

    • 19+94

      17v ikää ei taida ihan riittää? :/

    • NNNN

      Laitoin sulle tos viestii, en tie onko tullu, mut en muista enään salasanoja jos oisit vastannut.. Onko sun maili mikä niin kirjoittaisin suoraan sinne omastani.

      • Sain kyllä sulta viestiä. On mulla maili mut en sitä viitsis tähän suoraan laittaa. :)


    • Rekisteröidyin nyt uudelleen, laitan viestiä. Yritän muistaa salasanani nyt :D

    • Terve!
      Harjoitus asiakkaat on nyt valittu.
      Jos vielä jotain kiinnostaa trainerin opastus niin yhteys meikäläiseen.
      Mutta enää ne ei ole mitään harjoitus asiakkaita. :)

    • 1620

      eli maksua vastaan saa opastusta? :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Venäjä alkaa iskemään Suomen politiikkaan.

      Tässä on valtion ja koko länsiliiton päämiehet varoitelleet, että Venäjä alkaa talven aikana taas iskemään hybridisesti.
      Sinkut
      180
      1012
    2. Ajattelitko ikinä pyytää anteeksi?

      Tiedät kyllä mistä.
      Ikävä
      77
      677
    3. Muistelen lämmöllä

      Se oli vaikein päätös, jonka olen joutunut tekemään. En pidä valehtelusta, mutta näin sait päätöksen asioille. Rakasti
      Ikävä
      48
      672
    4. Tunnistan mun rakkaan

      Kirjoituksen heti kun se on täällä. Mä vaan tiedän sen ja tunnen 🤗
      Ikävä
      81
      581
    5. Miten oletkin noin

      osaamaton kaikin tavoin :)
      Ikävä
      39
      549
    6. Tyrkytät ittees liian

      tasokkaille :)
      Ikävä
      46
      530
    7. Pakko myöntää mies

      En mä aina ihan rehellinen sulle ollut
      Ikävä
      106
      520
    8. Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä

      Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä
      Ikävä
      37
      513
    9. Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi

      Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks
      Ikävä
      64
      499
    10. Teinipersu Bergbom lupasi ensimmäisenä euron bensaa

      Teinipersu julkaisi Tiktok-videonsa marraskuussa 2021. Videolla Bergbom viittaa bensan hintoja esittelevään kylttiin ja
      Maailman menoa
      288
      494
    11. Odotan tosi paljon et nähdään uudelleen

      Sinussa on piirteitä, jotka sai kiinnostumaan.
      Ikävä
      21
      488
    12. Sysmän "ilon päivä"

      Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan
      Sysmä
      34
      475
    13. Onko se loukkaavaa jos pelkkä seksi kiinnostaa?

      En tiedä olisiko meillä muuta yhteistä edes. En kyllä oikein osaa nähdä meitä menemässä naimisiin, paitsi ehkä jossain U
      Ikävä
      47
      474
    14. Vaihdevuodet ja psykoottinen käytös

      Estrogeenilla on suora yhteys aivojen välittäjäaineisiin, erityisesti serotoniiniin, joka säätelee mielialaa, impulssiko
      Suomussalmi
      37
      441
    15. Luottamus

      Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.
      Ikävä
      91
      436
    16. 21
      422
    17. Timo Vornanen.

      On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.
      Maailman menoa
      26
      420
    18. Joka ilta mietin

      sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka
      Ikävä
      24
      416
    19. Sofia ja Jeffrey yhdessä

      Sofia julkaisi instassa kuvan hänestä ja Jeffreystä kuvan, taustalla soi Happy birthday biisi ja Jeffrey kasvot peitetty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      80
      415
    20. Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi

      Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va
      Maailman menoa
      140
      410
    Aihe