Kuopiossa tapahtuu

Miksvarten

Isä ja poika pahoinpitelivät kehitysvammaisen miehen teho-osastolle. Ihan muuten vaan ja kun olivat kännissä. Miksi persut ei vaadi seuraavien pressanvaalien ehdokkailta anteeksipyyntöä näiden suomalaisten teosta? Miksi ei olla lynkkaamassa ja karkottamassa maasta kaikkia suomalaisen näköisiä isiä ja poikia, jotka ryyppäävät yhdessä? Miksi heidän osoitteita ei jaeta täällä ja mv-"lehdessä", jotta kaikki voisimme mennä huutelemaan heidän perheelleen ja vaikka kivittämään ikkunoita? Miksi ei sanota, että kaikki suomalaiset miehet ovat tuollaisia?

12

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Esi-isienMaa

      Suomalaiset maksaa veroja ja on syntyneet tänne

      • Persutirallaa

        Ja sinulta se meni sitten avaajan pointti täysin ohi. Mutta ehkäpä koet perussuomalaista tyydytystä jahdatessasi väärän värisiä kansalaisia.


    • Hyvä avaus ja tärkeä aihe.

      • Clicco

        Miksi ja kenelle?


      • Clicco kirjoitti:

        Miksi ja kenelle?

        Koska se on tärkeä aihe ja kaikille.


      • HuomioVierestä

        Tosi on.
        Suomalainen paskahousu kun saa viinaa tyhmään kalloon niin järki karkaa alapäästä virtsana ja kusi nousee kalloon.
        Suomalainen on kännissä idiootti ja sitten on nämä väkivaltaukot, jotka pitäisi eristää yhteiskunnan ulkopuolelle ja elinkautinen pitää olla elinkautinen ja kuolemantuomio on otettava Suomen lainkäytäntöön.
        Joka menee vammaista pahoinpitelemään on alhaisempi kuin viemärirotta.
        Suomalaiselle idiootille ei sovi viina.


    • 175

      Persurintamalla aika hiljasta.

      • Ei juurikaan yllätä.


      • ihmiselle.nannaa

        soiniWätykset eivät pysty KOSKAAN vastaamaan yhteenkään hankalaan kysymykseen. soiniuskovaisuus menestyy vain juoppojen ja laiskojen toimittajien vuodesta toiseen jatkuvalla massiivisella ja täydellisen kritiikittömällä tuella.


      • vauvaa.kasvatetaan

        Se tuki on alkanut horjua. Ehkä persuja kohdellaan hallituspuolueena vähän kriittisemmin kuin sitä kuuluisaa isoa vauvaa, jonka ei odotetakaan osaavan mitään, ja joka pirahtaa itkuun heti kun joku vaatii käyttäytymään niin kuin muutkin ihmiset.


    • Ckicco

      idioottimaiseen aloitukseen tuskin kovasti vastauksia on edes aiheellista laittaa, mutta onhan sulla antipersu tuossa typeryyksiään kertoilemassa.

    • huti2233

      Kyllä avauksessa on asiaa mutta se ei taida kaikille aueta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastan sinua

      Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
      Ikävä
      64
      1056
    2. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      340
      1013
    3. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      61
      832
    4. Oletko hyljännyt minut mies?

      Toivottavasti et. 🥺🥺🥺🥺🥺
      Ikävä
      55
      723
    5. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      97
      644
    6. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      49
      641
    7. Jippii ! Zoon konkurssia tutkitaan .

      Vihdoinkin jotakin tietoa.
      Ähtäri
      26
      633
    8. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      68
      620
    9. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      14
      608
    10. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      57
      600
    Aihe