JÄLLEEN KANTASUOMALAINEN 60v MIES RAISKASI LAPSEN

TuomiotKovemmiksi

Käräjäoikeus tuomitsi miehen sakkoihin. Onneksi Rovaniemen hovioikeudassa ei katsottu läpi sormien kuvottavaan rikokseen syyllistynyttä miestä vaan lätkäistiin 5v linnatuomio. Kysymys kuuluu, miksi helvetissä Suomessa oikeusistuimien tuomiot voi olla arpapeliä! Onko hyväveliverkostolla osuutta asiaan! Asiasta uutisoi HS.

15

59

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ruotsissaonpaljon

      ruotsissa ei-kantaruotsalaiset tekee 90% raiskauksista. se on järkyttävä luku.

      • Bnxzc

        Suomessa kantasuomalaiset vähäpojat tehtailee 99% kaikeista raiskauksista, uhrit 2-100 vuotiaita! kuvottavaa!


      • VähäpoikienRaiskaukset
        Bnxzc kirjoitti:

        Suomessa kantasuomalaiset vähäpojat tehtailee 99% kaikeista raiskauksista, uhrit 2-100 vuotiaita! kuvottavaa!

        Lapsiraiskaukset ovat kuvottavimpia rikoksia mitä olla saattaa!


    • eiraiskaajille

      Vuoden 2015 viimeisen neljänneksen tietojen mukaan kolme miljoonaa suomalaismiestä (3.000.000) raiskaa kuitenkin vähemmän kuin maassa olevat arviolta 24.000 turvapaikanhakijamiestä. Jälkimmäistä lukua on vaikea todentaa koska maahan valui v.2015 aikana tuntematon määrä mustaa kultaa.

      Mieti sitä. Mitä se on tästä eteenpäin. Raiskaajien puolustajille soisi osuvan omalle kohdalle...niin mieli voisi muuttua.

      • Laitatko linkin lukemiin. Aika yllättävä tieto nimittäin siihen nähden, että poliisin mukaan marraskuun lopulla noin kymmentä turvapaikanhakijaa oli epäilty tämän vuoden aikana raiskausrikoksesta, kun taas raiskauksia oli ilmoitettu poliisille syyskuun loppuun mennessä jo 780, plus lasten seksuaalisia hyväksikäyttötapauksia 1100.


      • Rfaczx

        Rasistiapinan toiveajattelua! Suomessa tapahtuu poliisin mukaan 4000 raiskausta vuodessa, mamuja epäillään kymmenestä!


      • Tarkennus
        Rfaczx kirjoitti:

        Rasistiapinan toiveajattelua! Suomessa tapahtuu poliisin mukaan 4000 raiskausta vuodessa, mamuja epäillään kymmenestä!

        Kyllä niitä on 10.000 ja mamuja ei edes epäillä.


      • linkitesille
        TheUrbanLegends kirjoitti:

        Laitatko linkin lukemiin. Aika yllättävä tieto nimittäin siihen nähden, että poliisin mukaan marraskuun lopulla noin kymmentä turvapaikanhakijaa oli epäilty tämän vuoden aikana raiskausrikoksesta, kun taas raiskauksia oli ilmoitettu poliisille syyskuun loppuun mennessä jo 780, plus lasten seksuaalisia hyväksikäyttötapauksia 1100.

        laittakaa linkit lukemille niin saamme ihailla niiden 780 raiskausilmoituksen tuloksia


      • linkitesille kirjoitti:

        laittakaa linkit lukemille niin saamme ihailla niiden 780 raiskausilmoituksen tuloksia

        Rikos- ja pakkokeinotilastoissahan nuo ovat kaikkien nähtävillä. Pahoitteluni, luulin tämän olevan jotenkin itsestään selvää. Viimeisen neljänneksen tiedot puuttuvat vielä. Mitä ihailemista sinä näet raiskauksissa?

        http://www.stat.fi/til/rpk/2015/03/rpk_2015_03_2015-10-19_tie_001_fi.html

        Edelleen linkkiä kaipaan hurjaan väitteeseen turvapaikanhakijoiden tehtailemien raiskausten määristä.


    • KukkaPerttiAnnika

      Raiskaahan mamukin...

      • VähäpojatRaikaa2-100v

        Mutta hyvin harvoin, sylilapsia ei koskaan!


    • aloittajakinvalehtelee

      Suomalainen Mies ei raiskaa.Poliisi valehtelee,niinkuin pakolaisten tekemiä rikoksiakin vähättelee,niitä tapahtuu paljon enemmän,kuin tulee julkisuuteen.
      Naiset antaa,(siis pyytää) Suomalaiselle Miehelle.
      Miksiköhän pitäisi raiskata.?

      • VähäpojatRaiskaa2-100v

        Rasistin heikko ÄO estää tosiasioiden ymmärtämisen!


    • aloittaja_odottaa

      milloin napsahtaa mamu omalle kohdalle.

      • TurhaPelätäOlematonta

        Turha pelko, mamuja pelkää vain rasistiressukat!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      102
      3539
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      62
      3197
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      434
      2694
    4. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      81
      2479
    5. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      85
      2458
    6. Toiselle puolikkaalleni

      Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j
      Ikävä
      42
      2134
    7. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      96
      2096
    8. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      50
      1742
    9. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      22
      1720
    10. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1706
    Aihe