"Mahtavia" urhelijoitamme MM- kisoissa!

Sama tilanne on sotilaitten suhteen. 90% pullamösistä ei selviä edes Cooperista läpi. Fyysiset lihas testit ovat surkeita. 30-leukaa 30 sekunnissa ei vetänyt kukaan muu kuin minä meidän komppaniassa. Yhtään vaivaista pistesijaakan ei ole herunut MM- kisoissa. Svduilla ja Norskeillakin menee paremmin. Kyllä kannattaa olla isänmaallinen, kun noinkin hienosti pyyhkii.

9

368

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Faktaamies

      Estejuoksija Camilla on ollut paras näyttelijä. Nilkka oli kuulema pipi, vaikka juosussa sitä ei huomannut lainkaan. Selitteli aivan mitä sattui ja totuus unohtui, eli kunto ei kestänyt alkuunkaan tälle häntäpään valvojalle.

    • Svduisvdui

      Aloittaja veti 30 "leukaa" 30 sekunnissa eikä saanut yhtä vaivaista pistesijaakaan, ihan pullamösi taitaa olla? Svduillakin (?) menee paremmin...

      • Pyri samaan kukkakeppi, vaikket siihen koskaan pystykkään.


      • LisääFaktaa
        ironmikess kirjoitti:

        Pyri samaan kukkakeppi, vaikket siihen koskaan pystykkään.

        Ja näin valehtelee säälittävä pieni ''ironmikess''....
        ''Hahah! Tottakai myönnän, sillä olin lomatkalla siellä käymässä! Kuten olen aina sanonut, en koskaan puhu paskaa. Kukaan teistä epäilevistä hyypiöistä ei pysty todistamaan, ettei kuva ole, minusta vaan jostain Farukista? Kuva on selkäpuolelta otettu ja kasvoja ei näy, ei minun, eikä "Farukin".
        Ei voi siis mitenkään todistaa, että kuva on muka Farukista, eikä myökään minusta. Kuva on kuitenkin profiilissani, eikä minulla ole mitään syytä laittaa sinne väärää kuvaa.

        Kun todellisuudessa.......
        Kaikki mainoksen kuvat ovat esittelyvideosta joka salilla pyörii ja niissä esiintyy vain omaa henkilökuntaa, ei siis yhtään turistia.
        Videon tarkoitus on opettaa aloittelijoille oikea treenitekniikka.
        Kyseessä on yksi neljän salin ketjusta, avattu 2014.
        Nämä ovat kaikki ns. members only gymejä, ei walk in gymejä joissa lomaileva satusetä voisi käydä kuolaamassa kuntoilijoita.
        Tämä ja paljon muuta tietoa löytyy ketjun promosivustolta.


    • Ryssätovatämmiä

      Juu ja ryssät eivät kelvanneet koko kisoihin...huumepäiset maatuskamammanpojat :D

    • OnOnn

      Onhan siellä venäläisiä!

    • Teemoselänneonbest

      Suomalaisilla on todella hyvät näytöt MM-kisoista !
      Tämän tietävät kaikki vähänkin urheilua ymmärtävät Suomalaiset.
      Erityisen menestyksekkäitä olemme olleet jääkiekossa.
      Pullamössöttely taitaakin olla aloittajan itsensä ajanviete ?

    • ufytdtud

      Jamaican ja Trinidadin armeijat on kyllä kovia. Bahamasta puhumattakaan.

    • KkkMan

      Jääkiekko on surkea pikkulaji maailmassa .joten siinä voi Suomikin pärjätä😫

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      172
      1147
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      857
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      793
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      37
      551
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      549
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      296
      538
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      489
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      49
      487
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      482
    Aihe