pantavan näköisistä kuten kaupalisen kanavan eräät juontajat eihän sitä nyt tarvitse sitä yhtään häpeillä sekä kiiltokuvan kauniista naisista ei me teille siitä olla vihaisija Mutta aika PAKSU on kuitenkin se että esitätte koko perheen kaupalisena kanavana sekä mielistelette teille niin vastenmielisijä itsenne kertoman mukaan petolinnunperseen näköisiä vanhoja ämmijä jne....
hyvänen aika sentäs kun wc pöntön taakse oli vaikea päästä kun ei ole isoa ylellistä kylpyhuonetta täällä suomessa :) mutta puhdasta tuli..niin ja eihän nyt itseään teidän tarvitse hävetä jos pidätte itseänne suosikki sitä ja tätä varmaankin jotkin tykkäävät ja kun oikein vain viellä pinistelette niin eihän sitä tiedä vaikka pääsisitte suomensuikuseurapiireihinkin ainakin pornoteollisuuteen ! :)
Mitäs siitä jos tykkäävät
2
<50
Vastaukset
- .
toivotaan vaan että kaudentajunne ei nyt saisi pahasti kolausta nähdessänne tavalisija arkisen näköisijä kuluttajia maksavia asiakkaita sekä klikkaajia jolla valehdella Mainostajille kuinka paljon teidän sivuilla kävijä määrijä siis mitä te nyt itseänne sekä kaunusihanteita häpeämään .
aimutta jäikö nyt tuo auki/päälle :) voi että suomi on pullolaan ihmisijä jotka ajattelevat juuri kuin eräät kaupalisella alalla mutta sillä ei ole mitään todelista vaikutusta kansantalouden kasvuun kuin muuhunkaan oleeliseen . Jotenkin on vain meille kuluttajille kivan näköistä katsottavaa /kuultavaa katsoa ja kuunella itsensä ihailijoita sekä oletettua suosioita tosin en olisi uskonnut että niin sekaisin ovat että uskovat itse heistä sen mitä toimittajat heistä kirjoittavat super suosittuna koko kansan jne....ja nyt sitten sellainen röhö naurua päälle sekin kuvastaa hyvin mielenne alhaisuutta sekä ylimielisyyttä kaikkea normaalia kohtaan esimerkiksi.- .
radio rokista en viellä tähän päivään menessä ole kuullut sellaista puhetta mitä itseään törkeästi mainostavilta muilta kanavilta on tullut...naiset on joko pantavan näköisiä muuten eivät ole mitään. nuorista tytöistä aivan ala-arvoista tekstiä pisiksinä...vieläpä aikuisilta jotka ovat itse vanhempia..
aivan turhaan yrittävät mieliä muokata koska se marginaali ryhmä joka edes kuuntelee suomalaisia kaupalisia kanavia nuorista eikä varmasti suurin osa nuorista ihannoi isänsä ikäisijä tai suhteessa tyttö 15 mies 30v eikä varmasti yksikään nuori ole pantavissa tai niin älytön mitä iltapäivälehdissä tai BB. ssä se pieni marginaali nuorista kuin naisista.
kaikki älyttömät tosi tv.t sun muut tallinan matkalla saa sitä ja tätä ihan ps.kaa suoraan sanottuna aivan älytöntä jolla yrittävät murentaa nuorten itsetuntoa sekä saada naiset etenkin tuntemaan itsensä arvottomaksi kuin nuoret jotta olisivat helpommin uhriutuneita varsinaisille hyväksikäyttäjille.
Varmasti keskustelupalstat ns. liekeissä lähipäivinä kyllä sentäs maksavia kuluttajia en miljoona miljoona kertaa enmän kuin kaupallisia ns. satusetijäja tätejä...Jos luulitte suomesta tehdä porno /irtolaispesäkkeen niin haukkasitten kyllä ihan sitä ihtijään.
kaikki jotka arvottavat itsensä ulkonäkönsä mukaan ovat viellä keskenkasvuisia jota pornoteollisuus yrittää joukolla manibuloida Eikä fiksut nuoret /aikuiset edes katso /kuuntele sitä markkina vyörytystä heillä on paljon kiinostavampaa tekemistä En niin paljon ole radio rokkia kuunnellut mutta tällähetkellä asialisempija kanavia mielstäni kuin itseään mainostavat monet muut Enkä tosiaan ole ensimäistäkään kertaa edes ko. radioon soittanut saatika käynnyt heidän sivuillaan.
ja kuka ja minkälaiset ihmiset haluavat kuunella jotain kanavaa jossa nainen on rahasta laittanut itsensä altavastaajaksi miehen pullistella olemattomilla jutuillaan ja keiden mielestä se on VIIHDYTTÄVÄÄ...no makunsa kullakin ja suuttokoot Olen vain niin tympääntynyt ihmisiin jotka eivät nää osaansa aikuisena ei vasta kuin jotain sattuu Nyt kyllä olen jokaisen hammastikukin katkaissut Enkä kaipaa suomalaista iskelmämusikkia enkä koskaan ole ymmärtänyt keski-ikäisten ihan älyttömijä puberteetti-ikäisten haaveilu sanoituksia.
voi taivas varjele mitä sieltä tulee jos ei olisi asemat kohdallaan, meidän tv.stä ei itsensä paljestelijat sekä räävittömät pornotuottajat musikilisestikaan tulee pilaamaan postiivista talouskasvua :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911097
- 125866
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa103835"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten275652- 69572
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait72553Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j64552Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap54526- 72483
Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist32473