http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201702222200075173_ul.shtml
Todennäköisesti ihan tyhjää saamme uskottavaksemme, eli sen spektrometrillä mitatun muka maapallon kaltaisen eksoplaneetan ufoineen, ehehhe.
Ja kohta meitä taas kusetetaan kunnolla, hehe
9
153
Vastaukset
- Jyriennustaa
Joo, nuo näkivät tilaisuutensa tulleen kunnon rahanlypsyyn kun USA:n johto vaihtui herkkäuskoisempaan suuntaan. Nyt on taottava kun rauta on kuumaa ja rahaa vielä edes vähän jäljellä'.
Mikä olisi sellainen löytö, jonka sinä uskoisit?
- IlkimyksenAlieniserkku
Jyri on ainakin ufouskovainen. Eihän näillä palstoilla kukaan muu ufoista puhu. Hehheheh.
- Hgtygfrde
No sitten uskoisin että ulkoavaruudessa on elämää kun sieltä löydettäisiin elämää. Hehe. Mutta kun ei sieltä ikinä sitä löydetä.
Tiedätkö miksi ei? Minä tiedän. - IlkimyksenUutispalvelu
Hgtygfrde kirjoitti:
No sitten uskoisin että ulkoavaruudessa on elämää kun sieltä löydettäisiin elämää. Hehe. Mutta kun ei sieltä ikinä sitä löydetä.
Tiedätkö miksi ei? Minä tiedän.Mitä sitten sanot kun löydetään?
Annahan kun arvaan: "Sitähän jyrri on aina sanonut että kyllä siellä jotakin alieneja pörrää lautasillaan, mutta evokit eivät vain ole uskoneet, hehe."
Aina huvittavaa, kun maalättyä peittävän kuvun päällä majailevasta psykopaatista ja paluulupauksensa pettäneestä juutalaiszombiesta kirjoitettuihin satuihin sokeasti uskovat idiootit puhuvat kusetuksesta...
- Haaahaaahe
Niin, ja onhan se hassua ne olivat taas kerran oikeassa.
Siis Valtaojakin tunnusti ettei mitään uutta auringon alla sillä onhan noita nähty ennenkin kasapäin. - PöjöMikäPöljä
Haaahaaahe kirjoitti:
Niin, ja onhan se hassua ne olivat taas kerran oikeassa.
Siis Valtaojakin tunnusti ettei mitään uutta auringon alla sillä onhan noita nähty ennenkin kasapäin."Siis Valtaojakin tunnusti ..."
Ei tunnustanut, vaan ennusti. Valtaojaa oli haastateltu ennen NASA:n tiedotustilaisuutta. Esko sanoi haastattelussa, ettei usko, että mitään mullistavaa olisi löydetty ja oli siinä oikeassa. Tiede kuitenkin kehittyy pieni pala kerrallaan. - Mitävanhempisenviisaampi
PöjöMikäPöljä kirjoitti:
"Siis Valtaojakin tunnusti ..."
Ei tunnustanut, vaan ennusti. Valtaojaa oli haastateltu ennen NASA:n tiedotustilaisuutta. Esko sanoi haastattelussa, ettei usko, että mitään mullistavaa olisi löydetty ja oli siinä oikeassa. Tiede kuitenkin kehittyy pieni pala kerrallaan.Ai niinkö se olikin? No, sittenhän Valtaoja oli ihan yhtä fiksuksi tullut kuin minäkin.
Pisteet siitä hänelle. Niin sitä vanhetessaan tyhmäkin viisastuu, näemmä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 28911337
- 1337020
- 1005761
Vanhempi mies
Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa385118- 524291
Minne sä aina välillä joudut
Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta303989- 613544
On niin vaikea olla lähelläsi
En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na323511Nyt peukut pystyyn
Nyt kaikki peukut pystyyn, siirtopersu on aikeissa muuttaa Kannuksesta pois. Facebookissa haukkui tänään Kannuksen peru223045- 793020